ДСП Сервіс ДСП Сервіс

Адреса
Львів, Довга, 36
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua

Поклейка кромки - важливий етап при виготовленні меблів. Кромка захистить плиту від вологи, зовнішньої дії, додасть істотно кращий зовнішній вигляд.У ДСП Сервіс фахівці використовують сучасне німецьке обладнання. Це дозволяє наносити кромку швидко, точно і якісно. Одним з переваг можна відзначити також фуговання, при якому прибираються мікровідколи на деталях.

Крім виробництва готової продукції , ДСП Сервіс володіючи сучасним, високопродуктивним обладнанням, пропонує розпил та кромленіе меблевих деталей з ЛДСП будь-якого забарвлення з метою подальшої збірки меблів силами замовника. Розпил, в залежності від обсягу замовлення і складності необхідних робіт, проводиться на розкроювальних центрах з ЧПУ або на форматно-розкроювальних верстатах з ручним керуванням. Якісне обклеювання торців отриманих меблевих заготовок здійснюється з використанням кромки ПВХ товщиною від 0,4-х до 2-х міліметрів на промислових верстатах для прямолінійного і криволінійного кромленія ДСП будь-якої товщини.

Кромкування ДСП. Наша компанія ДСП Сервіс надає послуги торцювання (поклейки) ДСП. Процедура виконується на сучасному обладнанні, що гарантує якісний і довговічний результат. Коштує послуга недорого, тому ви можете замовити поклейку кромки ДСП в будь-якій кількості.

ДСП Сервіс ДСП Сервіс, фото-1

Торцювання .Необхідність торцювання ДСП В першу чергу крайкування ДСП використовується в естетичних цілях. Адже з крайкою будь-яка деталь меблів виглядає більш привабливо.Також процедура торцювання ДСП виконує захисну функцію. Зокрема, вона захищає матеріал від:розсихання;механічних пошкоджень;проникнення вологи.Крім того, нанесення кромки захищає від випарів формальдегіду. А ця речовина, як відомо, вважається шкідливим для здоров'я. Поклейка кромки: яку вибрати? Поклейку кромки ДСП виконується за одним принципом. Але для неї можуть використовуватися різні кромки, що відрізняються за властивостями. Найчастіше обклеювання ДСП виконується 3 різновидами:Кромка ПВХ. Найбільш популярний варіант. Використовується для поклейку кромки ламінованих ДСП. Відрізняється стійкістю до зносу, займання, впливу вологи, кислот, лугів, жирів. До мінусів відноситься лише неможливість отримати ідеальний глянець. Кромка АБС. Являє собою міцний, стійкий до ударів термопластик. Має гладку поверхню, стильний зовнішній вигляд (яскраві кольори + глянець). Відрізняється великим терміном служби. Єдиний мінус - ціна (коштує дорожче кромки ПВХ).Кромка меламіну. Виготовляється зі спеціального паперу, покритої лаком. Вважається найдешевшим варіантом. До мінусів відноситься мала товщина (до 0,6 мм), слабкий захист від впливу вологи і погана опірність до пошкоджень.Що вибрати - вирішувати вам. Багато в чому все залежить від наявного бюджету. Якісне поклейку кромки ДСП в ДСП Сервіс. Замовити нанесення кромки ви можете в нашій компанії ДСП Сервіс. Ми знаходимося У Львові.

ДСП Сервіс ДСП Сервіс, фото-2
Ми в мережі
Наше відео
Ще відео