Компанія «ДСП Сервіс» є виробником меблів за індивідуальними замовленнями. Продукція нашої компанії - це барні стійки, стійки ресепшен, банківські стійки, а також різноманітне торгове та офісне обладнання: прилавки і вітрини, робочі місця, офісні перегородки, барна меблі та фурнітура та багато іншого. Наші шафи, кухні, гардероби та сантехнічні кабіни підійдуть як для готелів, мотелів та інших громадських закладів, так і для вишуканого приватного житла.

Ми маємо в своєму розпорядженні власну виробничу базу, оснащеної сучасним обладнанням, і пишаємося нашим кваліфікованим персоналом. Завдяки цим перевагам наша компанія якісно і в короткі терміни виготовляє унікальні вироби для будь-яких будівельних об'єктів, будь то ресторани, аптеки, кафе, фітнес-центри, готелі, АЗС, санаторії або розважальні заклади.

Також ми надаємо послуги по розпилу-обклеювання ДСП і реалізуємо меблеву фурнітуру.

Ми пропонуємо свої знання і багаторічний досвід з оснащення підприємств громадського харчування обладнанням високої якості. Застосування сучасних технологій виробництва та впровадження новітніх дизайнерських розробок дозволяють нам виконувати будь-які побажання своїх замовників в найкоротші терміни.