У ДПС Сервіс ви можете отримати консультацію і оформити замовлення на покупку корпусних меблів: шафи-купе, кухні, стінки, вітальні, офісні меблі, гардеробні, вбудовані меблі, розсувні двері, передпокої , а також тумби, трюмо, комоди, і багато іншого. У наших салонах можна замовити меблі, виконану в будь-якому стильовому напрямку - від класики до модерну. Індивідуальний дизайн проект. Меблі на замовлення - це Ваша можливість створити оригінальний неповторний інтер'єр. Гнучка система знижок. У наших салонах можна придбати виставкові зразки минулих сезонів зі знижками. У меблевих салонах «ДСП Сервіс»  відбувається постійне оновлення акцій, вигідні як постійним, так і новим покупцям.   

Шафи-купе, преміум класу, слідують останнім тенденціям світової меблевої моди. Інноваційна система розсувних дверей з верхнім рамним несучим профілем дозволяє надійно фіксувати фасади, забезпечуючи довгий термін служби виробу. Ходовий профіль - основний несучий елемент системи дверей, кріпиться до даху шафи, і вся вага дверей через нього передається на стаевие шафи. .Конструкція шафи з використанням системи ДПС Сервіс - тільки повнозбірні. Направляючий профіль служить для спрямування і правильної орієнтації нижній частині дверей у вертикальній площині, і не несе практично ніякої силового навантаження.

Особливістю даних фасадів є можливість комбінування дверей з ДСП вставками з матовим склом або дзеркалом, або з різних квітів ДСП.Накладні фасади дверей - купе збільшують корисний об'єм даного шафи.Стильна сучасна система дверей купе Марбельї, радикально відрізняється від інших систем дверей.Основна відмінність шаф-купе Марбельї: двері повністю закривають боки, дах і дно шафи, зовні видно тільки краса і витонченість.Ви можете заповнювати Ваш шафа як завгодно - він витримає будь-яке навантаження і буде служити Вам довгі роки.